Zámočník - prípravár

Popis

Samostatné zámočnícke práce, príprava a zostavovanie dielcov, ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie) pre zváračov.

Naša spoločnosť ponúka prácu pre zámočníkov - prípravárov, kt. spĺňajú nižšie uvedené podmienky. Práca je na živnosť alebo na TPP.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava - zostavovanie dielcov a ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie) pre zváračov
  • samostatné zámočnícke práce

Počet rokov praxe

3

Informácie o výberovom konaní

Každý záujemca je individuálne preskúšaný zváracím inžinierom z čítania technickej dokumentácie.

Požiadavky na zamestnanca

  • prax v strojárskom odbore nutná
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • zváračský preukaz so základnou skúškou na CO2
  • platný žeriavnický a viazačský preukaz výhodou
  • samostatnosť

Požadované vzdelanie

strojárstvo (stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie)

Mzda

1300 EUR hrubá mzda / mesačne

Reagujte na ponuku